FREDAG den 26. JUNI

FODBOLD
18.30 NordicBet Ligaen, Vendsyssel FF-Kolding IF
18.00 Serie 3 2020 Cup, Dalby GF-Aabenraa BK

LØRDAG den 27. JUNI

FODBOLD
14.00 Kvindeliga slutspil, FC Thy Thisted-KoldingQ
14.00 Sydbank Pokalen 6. runde, Egen UI (s1)-Kolding B (ds)
13.30 Serie 1 2020 Cup, Bramdrupdam GIF-Seest B

TIRSDAG den 30. JUNI

FODBOLD
19.00 NordicBet Ligaen, Kolding IF-Skive

ONSDAG den 1. JULI

FODBOLD
19.00 Sydbank Kvindepokalen, KoldingQ - FC Thy-ThistedQ

FREDAG den 3. JULI

FODBOLD
18.30 NordicBet Ligaen, Næstved-Kolding IF

LØRDAG den 11. JULI

FODBOLD
16.00 NordicBet Ligaen, Kolding IF-Hvidovre

TIRSDAG den 14. JULI

FODBOLD
19.00 NordicBet Ligaen, FC-Fredericia-Kolding IF

FREDAG den 12. JUNI

FODBOLD
19.00 Serie 3 2020 Cup, Højer IF-Dalby GF - udsat -

LØRDAG den 13. JUNI

FODBOLD
13.00 NordicBet Liga, Kolding IF-Vejle B 0-1
14.00 Kvindeliga slutspil, KoldingQ-FC Nordsjælland 0-2
13.30 Serie 1 2020 Cup, Egen UI-Seest B 5-0
15.30 Serie 1 2020 Cup, Gråsten B-Bramdrupdam GIF 1-1
TENNIS
12.00 1. division damer, Kolding TK-Aalborg TK 6-0
11.30 2. division herrer, Faaborg-Kolding TK 1-5

TIRSDAG den 16. JUNI

FODBOLD - SYDBANK POKALEN
19.00 Sdr. Hygum B (s4)-Christiansfeld IF (s2) 0-2
19.00 Lund IF (s3)-Øster Starup/Vester Nebel IF (s3) 0-3
19.00 SDU Fodbold Kolding (s3)-Bramdrupdam GIF (s1) - H.H.T. -

ONSDAG den 17. JUNI

FODBOLD
19.00 Kvindeliga slutspil, VSK Aarhus-KoldingQ 0-3

TORSDAG den 18. JUNI

FODBOLD
18.30 træningskamp, Kolding B (ds)-Hedensted (ds) 3-1
19.00 pokal semifinale U18 piger, VSK Aarhus-KoldingQ 0-5
19.00 Serie 3 2020 Cup, Dalby GF-Vojens BI U.H.T.

FREDAG den 19. JUNI

FODBOLD
18.30 NordicBet Ligaen, Kolding IF-FC Roskilde 2-2

LØRDAG den 20. JUNI


FODBOLD
14.00 Kvindeliga slutspil, KoldingQ-Fortuna Hjørring 0-1
FODBOLD SYDBANK POKALEN
14.00 Gauerslund IF (s2)-Bramdrupdam GIF (s1) 3-1
14.00 Christiansfeld IF (s2)-Aabenraa BK (js2) 1-4
14.00 Øster Starup/Vester Nebel IF (s3)-Bredballe IF (s3) 0-2
TENNIS
12.00 1. division damer, Kolding TK-Vester Skerninge
12.00 2. division herrer, Nyborg-Kolding TK 2-4

SØNDAG den 21. JUNI

FODBOLD
14.00 Serie 1 2020 Cup, Bramdrupdam GIF-Egen UI U.H.T.

TIRSDAG den 23. JUNI

FODBOLD
18.30 NordicBet Ligaen, HB Køge-Kolding IF 1-0
19.00 Sydbank Pokalen, Give Fremad (s1)-Kolding B (ds) 2-4
19.00 Serie 1 2020 Cup, Seest B-Gråsten B 3-0

ONSDAG den 24. JUNI

FODBOLD
19.00 U18 piger Jylland Pokal finale, Fortuna Hjørring-KoldingQ 1-0